Emtek Su ve ISI Teknolojilerine Hoş Geldiniz

Emtek su ve ısı teknolojileri olarak 2004 yılında kurulmuş olan firmamız kurucusunun sektörde daha önceden edinmiş olduğu bilgi, tecrübe ve deneyimlerin birikimi ile güçlü ve sağlam bir alt yapı üzerine kurulmuştur.

Emtek ailesi insana topluma ve çevreye saygılı yenilikçi ,müşteri memnuniyetini daima arttırmaya çalışan bir kalite politikası benimsemiştir.

Havuz sauna ve su arıtma sistemleri konularında kendini daima yenileyerek faaliyetlerini sürdürmektedir.

Havuz ekipmanları,aksesuarları kimyasalları Sağlık Bakanlığı onaylı kalite yönetim sistemi ile tüm ürünler sertifikalı olup,firmamız sektörü  ile ilgili tüm ihtiyaçları karşılayabilecek çok geniş bir yelpazeye sahiptir.

Talepleriniz doğrultusunda yapacağımız çalışma ile kalitemizin farkına sizde vakıf olacaksınız.

Saygılarımızla.

Uygun Fiyat

Uygun fiyat politikasıyla projeler ve ürünlerde hesaplı çözümler sunar. Ekstra ödeme kolaylıkları sayesinde müşterilerimize rahat nefes aldırırız.

Uzman Kadro

Uzman kadrosuyla her projede titizlikle iş bitirilir. Satılan ürünlerde destek hattı veren çözüm sürecinde kolaylık sağlayan ekibimiz hizmetinizdedir.

Tecrübe

Biz çalışırken siz rahatınıza bakarsınız. Sektörde uzun yıllar tecrübesiyle işini profesyonelce yapan ekibimiz çalışırken gözünüzü arkada bırakmayacaktır.

Neden Emtek?

Erişebilirlik

Sitemize bilgisayarın yanı sıra tablet ve akıllı telefondan da girebilir, ürün detay ve özelliklerini inceleyebilir, iletişim kısmından bize ulaşıp istediğiniz cevabı alabilirsiniz.

Arge

Daima ileri.. Emtek Su ve Isı Sistemleri, yenilikçi teknoloji anlayışı ve sürekli kalitede hizmetin sınırını zorlayan misyonuyla markanızı hep daha ileriye taşımak için var gücüyle çalışmaktadır.

Memnuniyet

Önce sizi tanırız. Markanızla iletişimde kuvvetli sizi tam olarak anlayabilen ve çözüm sürecinde isteklerinize en doğru yanıtı sağlayabilen Emtek, memnuniyet garantisi vermektedir.

0
Şube
0 %
Üretici Garantisi
0 %
Sağlıklı Su
0 Bin
Mutlu Müşteri
Fabrika
Defterdar Mahallesi Otakçılar Caddesi Haliç İş Merkezi 60/3 Eyüp/ İstanbul
Çalışma Saatleri:

Hafta içi 09:00 – 18:30
Cumartesi 09:00 – 13:00

Güncel haberler ve indirimler

Güncel haberler ve kampanyalarımızdan haberdar olun.

EMTEK © 2021 Tüm Hakları Saklıdır.